+38(067) 765 22 62

Дніпровська набережна 14-б

+38(067) 250 95 45

Проспект Перемоги 22

menu

Апаратний манікюр

scroll down Макияж и маникюр фиолетового цвета

Кожна представниця прекрасної статі належну увагу приділяє догляду за своїми руками. Це та зона, на яку часто звертають увагу і та яка створює загальне зовнішнє враження. Так, професійний манікюр став невід’ємною послугою, якою користуються більшість дівчат. Відвідати салон краси «Alae» означає подарувати собі коханій незабутні хвилини щастя і турботи.

Сучасними техніками ми користуємося для досягнення кращих результатів. Тому в переліку наших послуг ви знайдете і апаратний манікюр. Специфіка дії закладена вже в назві. Тобто за допомогою спеціального пристрою, який має різні насадки для шліфування, обробляються і видаляються кутикули навколо нігтя. Цей метод виник у Німеччині і сьогодні вже користується великою популярністю в нашій країні.

Чому слід вибирати апаратний манікюр в салоні? Тому що цей метод має безліч позитивних особливостей, а саме:

Безпечне видалення кутикул

Адже вся обробка виконується за допомогою апарату, без участі ріжучих інструментів. Імовірність отримати травму просто відсутня

Цвет помады насыщенный розовый
Стерильне використання

Ваші пальчики в цілковитій безпеці і не схильні до потрапляння мікробів та інфекцій

Цвет помады яркий
Видаліть тільки потрібні ділянки шкіри, тобто ороговілі

Тим самим здорові не зачіпаються

Цвет помады розовая фуксия
Після застосування апаратного методу заново кутикула відростає значно повільніше

Якщо ще використовувати додаткові косметичні засоби, то візит до майстра можна відстрочити. А нігті будуть зберігати ідеальний стан

Фиолетовый цвет помады
Манікюр здійснюється без попередніх ванночок

В цьому випадку нігті менше схильні до сухості і розшарування

Цей спосіб дозволяє досягти ідеальної форми нігтьової пластини

Симетрична гармонія вам гарантована

Відмінність від традиційного класичного догляду в тому, що манікюр апаратний робиться по сухому ділянці шкіри. Завдяки великій різноманітності насадок майстер з легкістю видаляє кутикулу і ороговілі області, шліфує нігтьову пластину і змінює форму нігтя. Також цей спосіб відмінно підходить, якщо необхідна корекція нарощених нігтів.

Багато майстрів пропонують своїм клієнтам поєднати два способи догляду за нігтями. А саме, за допомогою апарату ліквідують зайві ділянки з боків нігтя, а найніжніші обробляють традиційними інструментами.

Запишись
BEAUTY
STUDIO

Доверьте свою внешность профессионалам!

Трішки інформації

Вартість апаратного манікюру в салоні краси «Alae» порадує доступними і актуальними цінами. Приходьте до нас за цією незамінною послугою.

Більше