+38(067) 765 22 62

Дніпровська набережна 14-б

+38(067) 250 95 45

Проспект Перемоги 22

menu

ВАШ ІДЕАЛЬНИЙ МАНІКЮР -

НАША МІСІЯ

scroll down Девушка на темном фоне

Ціни на послуги

МайстерТОП майстерАрт-директор
Манікюр КОМБІ + однотонне покриття гель лак (Зняття включено у вартість) Мастер: 750 грнТОП майстер: 850 грнАрт-директор: 950 грн
Манікюр КОМБІ + однотонне покриття гель лак + French (Зняття включено у вартість) Мастер: 860 грнТОП майстер: 950 грнАрт-директор: 1050 грн
Манікюр комбінований/апаратний Мастер: 360 грнТОП майстер: 420 грнАрт-директор: 480 грн
SPA манікюр Мастер: 450 грнТОП майстер: 500 грнАрт-директор: 550 грн
Покриття гель лак Мастер: 390 грнТОП майстер: 450 грнАрт-директор: 500 грн
Нарощування нігтів nude + манікюр КОМБІ/АПАРАТ (кольоровою базою) (довжина 1,2) Мастер: 1150 грнТОП майстер: 1300 грнАрт-директор: 1500 грн
Корекція нігтів nude + манікюр КОМБІ/АПАРАТ (кольоровою базою) (довжина 1,2) Мастер: 1050 грнТОП майстер: 1200 грнАрт-директор: 1400 грн
Повний прайс

Запишись
BEAUTY
STUDIO

Довірте свою зовнішність професіоналам!

AL

AE

Чого
досягли

0 Цвет помады насыщенный розовый

Клієнтів

Щомісяця у нас в студії

0 Цвет помады розовая фуксия

Відтінків

У палітрі гель-лаків

0 Фиолетовый цвет помады

Наборів інструментів

Щодня проходять стерилізацію

0 Цвет помады яркий

Клієнтів

Рекомендують наc щодня

Голубой яркий макияж
Светло-розовая помада на губах

Види манікюру

Сервис 4-1
Spa-манікюр

Являє собою комплекс заходів, що підтримує красу, молодість рук, складається з процедур по зміцненню нігтів і дбайливого догляду за шкірою. Крім цього, такий вид манікюру: • Пом'якшує, зволожує, живить шкіру вітамінами та іншими корисними речовинами. • Надає аромотерапевтичний вплив і профілактику грибкових захворювань нігтьової пластини. • Під час процедури клієнти розслабляються, знімають стрес. Spa-манікюр має тривалим ефектом, але щоб переконатися у всіх його достоїнствах особисто, приходьте до нас в студію.

Сервис 4-2
Апаратний

Однією з основних перевагою цього манікюру є те, що для його виконання не потрібно розпарювати руки в теплій воді. Ороговілі частинки кутикули прибираються за допомогою спеціального шліфувального приладу, який не містить ріжучих інструментів, тим самим виключає можливість травмування м'яких тканин пальців, їх запалення. Такий ніжний манікюр рекомендується виконувати тим, хто раніше робив нарощування нігтів або зміцнював їх гелем, а також власницям деформованих нігтьових пластин. Смягчает, увлажняет, питает кожу витаминами и прочими полезными веществами.Оказывает ароматерапевтическое воздействие и профилактику грибковых заболеваний ногтевой пластины.Во время процедуры клиенты расслабляются, снимают стресс.Spa-маникюр обладает длительным эффектом, но чтобы убедиться во всех его достоинствах лично, приходите к нам в студию.

Сервис 4-3
Комбінований

Виконується в залежності від індивідуальних особливостей нігтьової пластини, шкіри пальців рук, побажань клієнта, із застосуванням різних технік. Поєднує в собі СПА-процедуру, а також європейський, апаратний або класичний манікюр. Які види манікюру комбінувати, визначає майстер. До переваг комбінованого манікюру відносяться: якісний результат протягом тривалого періоду часу, можливість суміщення кращих технік.

Сервис 4-4
Класичний

Являє собою різновид обрізного манікюру, який користується величезною популярністю серед жінок всього світу, а також є однією із затребуваних процедур серед клієнток нашої студії краси «Alae». Щоб не пошкодити нігтьову пластину і шкіру навколо неї, виконувати такий манікюр зобов'язані професійні фахівці з досвідом, оскільки в процесі застосовуються ножиці, щипчики. Тому дотримання гігієни є ключовою умовою. Класичний манікюр складається з декількох послідовних етапів і має ряд переваг: • Займає мало часу. • Невелика вартість. • Прекрасний результат після першої процедури. Майстри нашої студії рекомендують виконувати такий вид манікюру в комплексі зі СПА-відходом.

Сервис 4-5
Європейський (французький)

Для виконання такого манікюру застосовується необрізна методика (безпечна), із застосуванням цілого ряду інструментів, яка підходить клієнтам, які мають чутливу тонку шкіру. Процедура складається з декількох етапів.Чтобы сделать свои руки и ногти идеальными, вам совсем не нужно заниматься этим самостоятельно. Мастер маникюра в Киеве в студии красоты «Alae» сделает все необходимые процедуры в зависимости от индивидуальных предпочтений на профессиональном уровне с соблюдением всех требований. Стоимость всех услуг приемлема. Записаться к нам можно на сайте или позвонив администратору по указанному номеру телефона.

Якщо раніше для того, щоб зробити нігті красивими, їх просто покривали лаком, то сьогодні, з розвитком сучасних технологій і новітніх методик, з'явилося безліч різних технік, які виконуються професіоналами за допомогою якісних інноваційних матеріалів і устаткування. Тому кожна наша клієнтка отримує не тільки красивий манікюр, але і доглянуті нігті. Розглянемо пропоновані нашими фахівцями послуги.

Трішки
информації

Щоб зробити свої руки і нігті ідеальними, вам зовсім не потрібно займатися цим самостійно. Майстер манікюру в Києві в студії краси «Alae» зробить всі необхідні процедури в залежності від індивідуальних переваг на професійному рівні з дотриманням усіх вимог. Вартість всіх послуг приємна. Записатися до нас можна на сайті або зателефонувавши адміністратору за вказаним номером телефону.

Більше