Проспект Перемоги 22

menu

scroll down Девушка с длинной челкой

INSTAGRAM

Наші
роботи

Подписаться
ALAE

Beauty
studio

Наші
роботи

01

_
Фейс-арт на губах
Фейс-арт черно-розовый

Наші
переваги

Форма женского лица

Увага та професіоналізм по відношенню до кожного клієнта, досвідчені майстри

Форма женского лица

Широкий спектр естетичних послуг (манікюр та педикюр усіх видів, макіяж, мехенді, парафінотерапія, корекція брів

Форма женского лица

Якісна дезінфекція та стерилізація інструментів, матеріалів та робочих зон

Форма женского лица

Демократичні ціни на послуги

AL

AE

Чого
досягли

0 Цвет помады насыщенный розовый

Клієнтів

Щомісяця у нас в студії

0 Цвет помады розовая фуксия

Відтінків

У палітрі гель-лаків

0 Фиолетовый цвет помады

Наборів інструментів

Щодня проходять стерилізацію

0 Цвет помады яркий

Клієнтів

Рекомендують наc щодня

Голубой яркий макияж
Светло-розовая помада на губах
Стерилизация инстрементов мастерами
Фото кабинета в салоне красоты

ALAE
безпека

Власник і засновник студії «Alae» - досвідчений майстер nail-сервісу з вищою медичною освітою. Саме тому в студії велика увага приділяється не тільки красу, але і здоров'я клієнтів. Дезінфекція і стерилізація проводиться у відповідності з усіма правилами і дотриманням технології, також всі співробітники ретельно дотримуються санітарно-гігієнічних норм.

Подробнее

Детальна інформація

Про нас

Справжня краса і привабливість зберігається в душі у кожної жінки, а щоб гармоніювати внутрішнє і зовнішнє стану створені спеціальні естетичні процедури, такі як манікюр, педикюр, парафінотерапія, макіяж і інші. Відчуття власної привабливості та впевненості в своєму неперевершеному зовнішньому вигляді, як відомо, здатне окриляти жінку. Саме тому наша студія краси має таке оригінальне і символічну назву – «Alae», що в перекладі з латини означає «крила».

«ALAE» – ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ КРАСИ

Столична студія краси «Alae» – це територія вдосконалення краси і привабливості. У нашому салоні для клієнтів доступний широкий спектр послуг, які дозволяють підкреслити природну красу і сексуальність кожної представниці прекрасної статі.

ПОСЛУГИ:

Ногтевой сервис (nail-сервіс): манікюр; педикюр; нарощування нігтів; покриття нігтів лаком, гель лаком і Shellac; дизайн нігтів. BrowBar (послуги бровіста); Мехенді (розпис хною по тілу); Парафінотерапія.

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА – ОСНОВА УСПІХУ

Всі процедури краси виконуються досвідченими майстрами, які мають дипломи, грамоти та сертифікати, що підтверджують рівень кваліфікації і володіння технологіями. Велика кількість документальних підтверджень професіоналізму керівництва та команди – наша гордість і ваша впевненість в тому, що послуги в студії надаються кваліфікованими фахівцями і на вищому рівні.

ЕСТЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ – НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ

В нашій студії ми створили атмосферу комфорту і затишку для всіх клієнток, тут панує спокій і дружня обстановка, тому у нас ви зможете відпочити душею і тілом, відволіктися від повсякденної суєти. Ми робимо все, щоб у нас ви відчували себе комфортно і захотіла записатися до нас на процедуру знову і знову. Всі майстри регулярно навчаються тому завжди в курсі нових напрямків в напрямку beaty-індустрії і готові запропонувати клієнтам найсвіжіші ідеї. Манікюр та педикюр виконується на вищому рівні і використанням професійних інструментів.

Больше
Манікюрний салон. Nail Studio | Політех КПІ | Київ