Проспект Перемоги 22

menu

scroll down Девушка с длинной челкой

INSTAGRAM

Наші
роботи

Подписаться
ALAE

Beauty
studio

Наші
роботи

01

_
Фейс-арт на губах
Фейс-арт черно-розовый

Наші
переваги

Форма женского лица

Заголовок

Описание преимущества длинное в 2 строки

Форма женского лица

Заголовок

Описание преимущества длинное в 2 строки

Форма женского лица

Заголовок

Описание преимущества длинное в 2 строки

Форма женского лица

Заголовок

Описание преимущества длинное в 2 строки

AL

AE

Чого
досягли

0 Цвет помады насыщенный розовый

Гостей

Щомісяця у нас в студії

0 Цвет помады розовая фуксия

Відтінків

У палітрі гель-лаків

0 Фиолетовый цвет помады

Наборів інструментів

Щодня проходять стерилізацію

0 Цвет помады яркий

Клієнтів

Рекомендують наc щодня

Голубой яркий макияж
Светло-розовая помада на губах
Стерилизация инстрементов мастерами
Фото кабинета в салоне красоты

ALAE
безпека

Власник і засновник студії «Alae» - досвідчений майстер nail-сервісу з вищою медичною освітою. Саме тому в студії велика увага приділяється не тільки красу, але і здоров'я клієнтів. Дезінфекція і стерилізація проводиться у відповідності з усіма правилами і дотриманням технології, також всі співробітники ретельно дотримуються санітарно-гігієнічних норм.

Подробнее

Детальна інформація

Про нас

Справжня краса і привабливість зберігається в душі у кожної жінки, а щоб гармоніювати внутрішнє і зовнішнє стану створені спеціальні естетичні процедури, такі як манікюр, педикюр, парафінотерапія, макіяж і інші. Відчуття власної привабливості та впевненості в своєму неперевершеному зовнішньому вигляді, як відомо, здатне окриляти жінку. Саме тому наша студія краси має таке оригінальне і символічну назву – «Alae», що в перекладі з латини означає «крила».

«ALAE» – ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ КРАСИ

Столична студія краси «Alae» – це територія вдосконалення краси і привабливості. У нашому салоні для клієнтів доступний широкий спектр послуг, які дозволяють підкреслити природну красу і сексуальність кожної представниці прекрасної статі.

ПОСЛУГИ:

Ногтевой сервис (nail-сервіс): манікюр; педикюр; нарощування нігтів; покриття нігтів лаком, гель лаком і Shellac; дизайн нігтів. BrowBar (послуги бровіста); Мехенді (розпис хною по тілу); Парафінотерапія.

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА – ОСНОВА УСПІХУ

Всі процедури краси виконуються досвідченими майстрами, які мають дипломи, грамоти та сертифікати, що підтверджують рівень кваліфікації і володіння технологіями. Велика кількість документальних підтверджень професіоналізму керівництва та команди – наша гордість і ваша впевненість в тому, що послуги в студії надаються кваліфікованими фахівцями і на вищому рівні.

ЕСТЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ – НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ

В нашій студії ми створили атмосферу комфорту і затишку для всіх клієнток, тут панує спокій і дружня обстановка, тому у нас ви зможете відпочити душею і тілом, відволіктися від повсякденної суєти. Ми робимо все, щоб у нас ви відчували себе комфортно і захотіла записатися до нас на процедуру знову і знову. Всі майстри регулярно навчаються тому завжди в курсі нових напрямків в напрямку beaty-індустрії і готові запропонувати клієнтам найсвіжіші ідеї. Манікюр та педикюр виконується на вищому рівні і використанням професійних інструментів.

Больше
Манікюрний салон. Nail Studio | Політех КПІ | Київ