+38(067) 765 22 62

Дніпровська набережна 14-б

+38(067) 250 95 45

Проспект Перемоги 22

menu

scroll down Маникюр со светло-розовым покрытием

Чому варто записатися на манікюр до Києва саме в студію «Alae»?

Послуги nail-сервісу сьогодні надзвичайно популярні і є мало не лідируючим напрямом по затребуваності серед представниць прекрасної пода в індустрії краси. Саме тому в містах функціонує величезна кількість салонів, де запропоновані послуги нігтьового сервісу. Основна складність - знайти майстра манікюру в Києві, який не тільки буде досвідчений і професійний, а й зможе підказати цікаві та креативні ідеї дизайну нігтів.

Якщо ви хочете записатися на манікюр в Києві, ціни нашої студії приємно вас здивують і абсолютно не вдарять по кишені, а результат процедур перевершений всі ваші очікування. Для того щоб забронювати зручне для вас час запису, досить скористатися формою зворотного зв’язку на сайті або зателефонувати нашому адміністратору, використовуючи дані, надані в розділі «контакти».

Преимущества «Alae»:

широкий перелік послуг нігтьового сервісу

всі майстри - професіонали з досвідом

завжди ввічливий і компетентний персонал

можливість запису в зручний час без очікування і черг

дезінфекція, стерилізація і дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм

демократичні ціни

Якщо вам потрібен хороший майстер манікюру в Києві, довірте ваш вибір студії краси «Alae». У нас працюють справжні професіонали, фахівці з великої літери, які відмінно орієнтуються в усіх сучасних технологіях манікюру і володіють найостаннішими трендовими техніками дизайну нігтів.

Тепер якщо вам потрібен манікюр в салоні Києва, без роздумів вибирайте саме «alae», і ви не пошкодуєте про своє рішення. У нас завжди професійний колектив, сучасні інструменти, матеріали та обладнання, а також тепла і приваблива атмосфера для наших клієнтів!