Проспект Перемоги 22

menu

ЗРОБИТИ ГАРНИЙ
МОДНИЙ МАНІКЮР

scroll down Девушка на темном фоне

Будь-яка жінка знає, що манікюр, виконаний в професійній студії «Alae», робить руки не тільки красивими і привабливими, але і доглянутими. Засновником і власником нашої компанії є майстер нігтьового сервісу з вищою медичною освітою, тому ми дбаємо не тільки про красу кожного клієнта, а й про його здоров’я.

    Всі прилади, інструменти та обладнання, за допомогою яких проводяться процедури, піддаються стерилізації та дезінфекції, а майстри дотримуються санітарно-гігієнічних норм.

    Якщо вам потрібен манікюр в Києві, то ми рекомендуємо робити його в нашій студії краси. Ми надаємо якісні послуги, що відповідають індивідуальним вимогам кожної клієнтки.

    Фахівці нігтьового сервісу на постійній основі підвищують кваліфікацію, проходять навчання у знаменитих майстрів, що підтверджується численними дипломами, сертифікатами, грамотами, а також беруть участь в різних конкурсах, займаючи призові місця.

Маникюр с сиреневым покрытием

Якщо раніше для того, щоб зробити нігті красивими, їх просто покривали лаком, то сьогодні, з розвитком сучасних технологій і новітніх методик, з'явилося безліч різних технік, які виконуються професіоналами за допомогою якісних інноваційних матеріалів і устаткування. Тому кожна наша клієнтка отримує не тільки красивий манікюр, але і доглянуті нігті. Розглянемо пропоновані нашими фахівцями послуги.

Види манікюру

Сервис 4-1
Spa-манікюр

Являє собою комплекс заходів, що підтримує красу, молодість рук, складається з процедур по зміцненню нігтів і дбайливого догляду за шкірою. Крім цього, такий вид манікюру: • Пом'якшує, зволожує, живить шкіру вітамінами та іншими корисними речовинами. • Надає аромотерапевтичний вплив і профілактику грибкових захворювань нігтьової пластини. • Під час процедури клієнти розслабляються, знімають стрес. Spa-манікюр має тривалим ефектом, але щоб переконатися у всіх його достоїнствах особисто, приходьте до нас в студію.

Сервис 4-2
Апаратний

Однією з основних перевагою цього манікюру є те, що для його виконання не потрібно розпарювати руки в теплій воді. Ороговілі частинки кутикули прибираються за допомогою спеціального шліфувального приладу, який не містить ріжучих інструментів, тим самим виключає можливість травмування м'яких тканин пальців, їх запалення. Такий ніжний манікюр рекомендується виконувати тим, хто раніше робив нарощування нігтів або зміцнював їх гелем, а також власницям деформованих нігтьових пластин. Смягчает, увлажняет, питает кожу витаминами и прочими полезными веществами. Оказывает ароматерапевтическое воздействие и профилактику грибковых заболеваний ногтевой пластины. Во время процедуры клиенты расслабляются, снимают стресс. Spa-маникюр обладает длительным эффектом, но чтобы убедиться во всех его достоинствах лично, приходите к нам в студию.

Сервис 4-3
Комбінований

Виконується в залежності від індивідуальних особливостей нігтьової пластини, шкіри пальців рук, побажань клієнта, із застосуванням різних технік. Поєднує в собі СПА-процедуру, а також європейський, апаратний або класичний манікюр. Які види манікюру комбінувати, визначає майстер. До переваг комбінованого манікюру відносяться: якісний результат протягом тривалого періоду часу, можливість суміщення кращих технік.

Сервис 4-4
Класичний

Являє собою різновид обрізного манікюру, який користується величезною популярністю серед жінок всього світу, а також є однією із затребуваних процедур серед клієнток нашої студії краси «Alae». Щоб не пошкодити нігтьову пластину і шкіру навколо неї, виконувати такий манікюр зобов'язані професійні фахівці з досвідом, оскільки в процесі застосовуються ножиці, щипчики. Тому дотримання гігієни є ключовою умовою. Класичний манікюр складається з декількох послідовних етапів і має ряд переваг: • Займає мало часу. • Невелика вартість. • Прекрасний результат після першої процедури. Майстри нашої студії рекомендують виконувати такий вид манікюру в комплексі зі СПА-відходом.

Сервис 4-5
Європейський (французький)

Для виконання такого манікюру застосовується необрізна методика (безпечна), із застосуванням цілого ряду інструментів, яка підходить клієнтам, які мають чутливу тонку шкіру. Процедура складається з декількох етапів. Чтобы сделать свои руки и ногти идеальными, вам совсем не нужно заниматься этим самостоятельно. Мастер маникюра в Киеве в студии красоты «Alae» сделает все необходимые процедуры в зависимости от индивидуальных предпочтений на профессиональном уровне с соблюдением всех требований. Стоимость всех услуг приемлема. Записаться к нам можно на сайте или позвонив администратору по указанному номеру телефона.

Запишись
BEAUTY
STUDIO

Доверьте свою внешность профессионалам!

Трішки
информації

Щоб зробити свої руки і нігті ідеальними, вам зовсім не потрібно займатися цим самостійно. Майстер манікюру в Києві в студії краси «Alae» зробить всі необхідні процедури в залежності від індивідуальних переваг на професійному рівні з дотриманням усіх вимог. Вартість всіх послуг приємна. Записатися до нас можна на сайті або зателефонувавши адміністратору за вказаним номером телефону.

Больше
Зробити гарний манікюр на короткі і довгі нігті | Київ