Проспект Перемоги 22

menu

ЗРОБИТИ ГАРНИЙ
МОДНИЙ МАНІКЮР

scroll down Девушка на темном фоне

Цены на услуги

Мастер ТОП Мастер
Манікюр класичний/європейський + покриття гель лак (Зняття включено у вартість) Мастер: 520 грн ТОП Мастер: 560 грн
Манікюр КОМБІ + покриття гель-лак (Зняття включено у вартість) Мастер: 535 грн ТОП Мастер: 585 грн
Манікюр класичний/європейський Мастер: 215 грн ТОП Мастер: 240 грн
Манікюр комбінований/апаратний Мастер: 245 грн ТОП Мастер: 270 грн
Покриття гель лак Мастер: 270 грн ТОП Мастер: 300 грн
Нарощування нігтів nude Мастер: 570 грн ТОП Мастер: 620 грн
Корекція нігтів nude Мастер: 500 грн ТОП Мастер: 550 грн
Полный прайс

Запишись
BEAUTY
STUDIO

Доверьте свою внешность профессионалам!

AL

AE

Чего
достигли

0 Цвет помады насыщенный розовый

Гостей

Ежемесячно у нас в студии

0 Цвет помады яркий

Оттенков

В палитре гель лаков

0 Фиолетовый цвет помады

Наборов инструментов

Ежедневно проходят стерилизацию

0 Цвет помады розовая фуксия

Клиентов

Рекомендуют наc ежедневно

Голубой яркий макияж
Светло-розовая помада на губах

Види манікюру

Сервис 4-1
Spa-манікюр

Являє собою комплекс заходів, що підтримує красу, молодість рук, складається з процедур по зміцненню нігтів і дбайливого догляду за шкірою. Крім цього, такий вид манікюру: • Пом'якшує, зволожує, живить шкіру вітамінами та іншими корисними речовинами. • Надає аромотерапевтичний вплив і профілактику грибкових захворювань нігтьової пластини. • Під час процедури клієнти розслабляються, знімають стрес. Spa-манікюр має тривалим ефектом, але щоб переконатися у всіх його достоїнствах особисто, приходьте до нас в студію.

Сервис 4-2
Апаратний

Однією з основних перевагою цього манікюру є те, що для його виконання не потрібно розпарювати руки в теплій воді. Ороговілі частинки кутикули прибираються за допомогою спеціального шліфувального приладу, який не містить ріжучих інструментів, тим самим виключає можливість травмування м'яких тканин пальців, їх запалення. Такий ніжний манікюр рекомендується виконувати тим, хто раніше робив нарощування нігтів або зміцнював їх гелем, а також власницям деформованих нігтьових пластин. Смягчает, увлажняет, питает кожу витаминами и прочими полезными веществами. Оказывает ароматерапевтическое воздействие и профилактику грибковых заболеваний ногтевой пластины. Во время процедуры клиенты расслабляются, снимают стресс. Spa-маникюр обладает длительным эффектом, но чтобы убедиться во всех его достоинствах лично, приходите к нам в студию.

Сервис 4-3
Комбінований

Виконується в залежності від індивідуальних особливостей нігтьової пластини, шкіри пальців рук, побажань клієнта, із застосуванням різних технік. Поєднує в собі СПА-процедуру, а також європейський, апаратний або класичний манікюр. Які види манікюру комбінувати, визначає майстер. До переваг комбінованого манікюру відносяться: якісний результат протягом тривалого періоду часу, можливість суміщення кращих технік.

Сервис 4-4
Класичний

Являє собою різновид обрізного манікюру, який користується величезною популярністю серед жінок всього світу, а також є однією із затребуваних процедур серед клієнток нашої студії краси «Alae». Щоб не пошкодити нігтьову пластину і шкіру навколо неї, виконувати такий манікюр зобов'язані професійні фахівці з досвідом, оскільки в процесі застосовуються ножиці, щипчики. Тому дотримання гігієни є ключовою умовою. Класичний манікюр складається з декількох послідовних етапів і має ряд переваг: • Займає мало часу. • Невелика вартість. • Прекрасний результат після першої процедури. Майстри нашої студії рекомендують виконувати такий вид манікюру в комплексі зі СПА-відходом.

Сервис 4-5
Європейський (французький)

Для виконання такого манікюру застосовується необрізна методика (безпечна), із застосуванням цілого ряду інструментів, яка підходить клієнтам, які мають чутливу тонку шкіру. Процедура складається з декількох етапів. Чтобы сделать свои руки и ногти идеальными, вам совсем не нужно заниматься этим самостоятельно. Мастер маникюра в Киеве в студии красоты «Alae» сделает все необходимые процедуры в зависимости от индивидуальных предпочтений на профессиональном уровне с соблюдением всех требований. Стоимость всех услуг приемлема. Записаться к нам можно на сайте или позвонив администратору по указанному номеру телефона.

Якщо раніше для того, щоб зробити нігті красивими, їх просто покривали лаком, то сьогодні, з розвитком сучасних технологій і новітніх методик, з'явилося безліч різних технік, які виконуються професіоналами за допомогою якісних інноваційних матеріалів і устаткування. Тому кожна наша клієнтка отримує не тільки красивий манікюр, але і доглянуті нігті. Розглянемо пропоновані нашими фахівцями послуги.

Трішки
информації

Щоб зробити свої руки і нігті ідеальними, вам зовсім не потрібно займатися цим самостійно. Майстер манікюру в Києві в студії краси «Alae» зробить всі необхідні процедури в залежності від індивідуальних переваг на професійному рівні з дотриманням усіх вимог. Вартість всіх послуг приємна. Записатися до нас можна на сайті або зателефонувавши адміністратору за вказаним номером телефону.

Больше
Зробити гарний манікюр на короткі і довгі нігті | Київ