Проспект Перемоги 22

menu

ПОКРИТТЯ SHELLAC
ГЕЛЬ-ЛАК

scroll down Яркий розовый макияж и разноцветный маникюр

Студія краси «Alae» в Києві пропонує різноманітні послуги. Найбільш затребуваною і поширеною, серед численних клієнток, є покриття шелак або гель – лаком нігтів, як заключний етап манікюру або педикюру.

Гарний дизайн нігтів від майстрів нашої студії дозволяє не тільки покращувати настрій, але і створювати неповторні образи. На сьогоднішній день б’юті – індустрія пропонує величезну кількість новітніх методів і матеріалів, здатних не тільки зробити нігті красивими, але також і захистити їх від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Гель лак

Являє собою суміш звичайного лаку для нігтів і моделюючого , еластичного гелю. Наноситься на нігтьову пластину він також, як і звичайний лак, але сушити його необхідно, використовуючи спеціальну ультрафіолетову лампу, яка сприяє затвердінню і полімеризації покриття. Перед нанесенням гелевого покриття нігті, шліфуються, поліруються, обробляються спеціальним праймером, який поліпшує зчеплення матеріалу з поверхнею нігтя, після цього – топ (кожен шар сушитися в лампі).

В даний час в сфері нігтьового сервісу такий косметичний продукт є одним з найпопулярніших. В нашій студії краси майстра також виконують покриття гель – лаком, використовуючи при цьому якісну продукцію світових виробників.

 

Шелак

Особливих відмінностей від гелю - лаку він не має, але нанесення шелаку не вимагає попереднього покриття нігтя праймером, шліфування й полірування, досить буде скористатися знежирювачем або дегідратором.
Сушитися таке покриття також за допомогою ультрафіолетової лампи.

Різниця між двома засобами не така вже суттєва, але все - таки є.

1. У складі шелаку міститься більше лаку.

2. Він швидше висихає.

3. Старе покриття знімається легше.

Педикюр, манікюр з шелаком, або гель - лаком, виконані в нашому салоні, буде триматися довше і міцніше.

Етапи нанесення покриттів:

Цвет помады насыщенный розовый

Спочатку здійснюється підготовка нігтів шляхом видалення кутикули і додання їм потрібної форми

Цвет помады яркий

Поверхонь нігтів знежирюється , дезінфікується

Цвет помады розовая фуксия

Пилочкою обробляються вільні краї нігтів

Фиолетовый цвет помады

Наноситься шелак

Цвет помады насыщенный розовый

Виконується сушка в лампі

Крім цього, в складі шелаку містяться вітаміни, мінеральні речовини, зволожувачі, які роблять благотворний вплив на нігтьову пластину, захищаючи і зміцнюючи її. Тому рекомендується робити таке покриття жінкам, які мають ламкі, тонкі нігті. А в усьому іншому і шелак, і гель - лак є абсолютно однаковими засобами.

Запишись
BEAUTY
STUDIO

Доверьте свою внешность профессионалам!

Трішки інформації

Якщо клієнтка хоче зробити покриття гель – лаком, то після підготовчого етапу, виконується шліфування, полірування спеціальними інструментами, наноситься праймер, база, фінішне покриття і виконується сушка в лампі. Кожен шар сушиться окремо, спеціальним засобом знімається липкий шар, на кутикулу наноситься масло.

Слід зазначити, що порушення техніки виконання шелак манікюр або гель – лаком, призведе до появи відколів, відставання покриття від нігтьової пластини, втрати блиску.

Наші майстри виконують всю процедуру згідно з технологією. Це дозволяє клієнткам за короткий період часу мати не тільки доглянуті руки, ноги, а й гарний манікюр чи педикюр, який протримається протягом тривалого періоду часу.

Щоб зробити якісне покриття шелак в Києві, а також манікюр і / або педикюр, необхідно попередньо записатися в нашу студію краси «Alae» на сайті компанії, або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Після процедури вам будуть забезпечені рівні, гладенькі нігті.

Больше
Манікюр шелак в салоні - покриття нігтів шелаком | Київ