+38(067) 765 22 62

Дніпровська набережна 14-б

+38(067) 250 95 45

Проспект Перемоги 22

menu

Європейський манікюр

scroll down Европейский маникюр с французским покрытием

 Доглянуті руки – це запорука гарного сприйняття  Вас в суспільстві. За красою нігтів слід стежити в незалежності від статі, віку чи професії. Також це обов’язкова процедура для всіх поціновувачів краси і здоров’я. Сучасні техніки дозволяють проводити процедуру догляду за руками абсолютно безболісно. У салоні краси «Alae» ви можете замовити собі безпечну послугу, таку як європейський манікюр. 

 

Техніка цього методу полягає у відсутності застосування ріжучого інвентарю, тому отримати травму або больові відчуття просто неможливо. Це ідеальне рішення для клієнтів, у яких чутлива шкіра або близьке до поверхні розташування кровоносних судин.

Майстер обережно обробляє і відсуває кутикулу, що дозволяє отримати доглянутий і охайний вигляд. Манікюр європейський може проводитися двома способами:

Цвет помады насыщенный розовый
Сухий

- тут відсутні ванні процедури. Небажано використовувати цей метод для клієнтів з поганим станом нігтьової пластини

Цвет помады яркий
Мокрий

- обов'язкове застосування теплих водних процедур, під час яких можуть бути використані спеціальні лосьйони і масла

Жінки часто обирають для себе цей метод догляду за нігтями, тому що знайомі з його перевагами, які полягають в наступному:

• Відсутній ризик отримання травм і ранок, а також ймовірність занесення інфекції.

• Евроманікюр здійснюється завдяки м'якому впливу і тому ваші відчуття будуть тільки позитивні.

• Професійний майстер салону краси «Alae» зробить цю послугу навіть для дівчат з тонкою шкірою.

• Якщо регулярно проробляти цю процедуру, то процес зростання кутикули сповільнюється, тим самим руки довгий час залишаються доглянутими

Запишись
BEAUTY
STUDIO

Доверьте свою внешность профессионалам!

Трішки інформації

Якщо ви зважилися спробувати необрізний манікюр, зверніть увагу ще на кілька особливостей: • Запущені нігті не піддаються цим методом. • Під час процедури використовуються спеціальні косметичні засоби для видалення кутикули, які можуть викликати алергічну реакцію. • При нарощених нігтях дана процедура не виконується. Необрізний манікюр – популярна процедура по делікатному догляду за кутикулами. Салон краси «Alae» запрошує всіх дівчат спробувати цю послугу, тим більше що ціна на європейський манікюр виправдає отриманий результат. Чекаємо на ваш дзвінок або записи на будь-який зручний час.

Більше