+38(067) 765 22 62

Дніпровська набережна 14-б

+38(067) 250 95 45

Проспект Перемоги 22

menu

scroll down Маникюр на короткие ногти с сиреневым покрытием

Чому варто записатися на манікюр в салон «Alae» в Києві?

Кожна поважаюча себе жінка прагне до того, щоб зовнішній вигляд її рук був завжди на вищому рівні. Адже існує думка, що саме за станом рук можна визначити справжній вік людини, його соціальний статус і навіть основні риси характеру. Бездоганно оброблені нігті з красивим манікюром перетворюють навіть скромно одягнену жінку і перетворюють її на справжню стильну леді.

Маникюр с дизайном для короткий ногтей
Французский маникюр с рисунком

Багато пані часто намагаються робити манікюр самостійно, але з часом до них приходить розуміння, що все-таки доцільніше довіряти свої ручки грамотного фахівця спеціалізованого салону.

широкий перелік послуг нігтьового сервісу

гарантія дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм і правил

використання професійного інструментарію

всі майстри є дипломованими фахівцями з великим досвідом роботи

рідкісна можливість зробити якісний манікюр в Києві, ціна якого не відіб'ється на сімейному бюджеті

Якщо ви хочете знайти майстра манікюру в Києві, який відповідально ставиться до виконання своєї роботи і здатний втілити всі ваші мрії, що стосуються дизайну нігтів, зверніться в студію «alae» і скористайтеся професійними послугами досвідчених фахівців і майстрів з великої літери.

Як записатися до майстра манікюру в Києві?

Щоб записатися на професійний манікюр в Києві до майстра студії краси «Alae», досить зайти на сайт і скористатися формою зворотного зв’язку. Зв’язатися з адміністратором також можна і по одному з телефонів, зазначених в розділі «контакти». У «Alae» цінують час кожного клієнта, вам не доведеться, подовгу сидячи в черзі. У призначений час майстер вже буде готовий прийняти вас і негайно приступити до виконання процедури. Тепер ви точно знаєте, де найкраще робити професійний манікюр в Києві. «alae» – це найвищий рівень нігтьового сервісу за найдоступнішою ціною. Звернувшись одного разу в нашу студію, ви гарантовано станете постійним клієнтом, тому точно переконаєтеся, що нам можна довірити здоров’я і красу ваших рук.