Проспект Перемоги 22

menu

Педикюр класичний

Класичний педикюр - що це?

scroll down Педикюр с французским покрытием

Красиві і доглянуті жіночі ніжки – головна зброя спокушання і ознака любові і поваги до свого тіла. Саме тому процедура педикюру стала однією з основних в стандартному догляді і в середньому виконується жінкою мінімум один раз на місяць. Особливо це стосується літніх місяців, коли дизайн нігтів стає частиною стилю і способу, відкрите взуття максимально демонструє витонченість жіночої ніжки і доглянуті нігтики.

Однак вплив таких зовнішніх чинників, як пил, бруд, незручне взуття можуть зіпсувати зовнішній вигляд жіночих ніжок, на щастя, все одна процедура педикюру здатна вирішити проблему і зробити ногтікі охайними, а шкіру стоп м’якою, як у немовляти.

Незважаючи на появу новіших методів педикюру, класична техніка все одно не втрачає своєї популярності, а навпаки – залишається однією з найбільш затребуваних послуг nail-сервісу. Завдяки такій процедурі відбувається максимально детальна «ручна» обробку кожного ногтікі і всієї стопи в цілому. До такого методу звертаються люди різного віку, серед яких і чоловіки і жінки.

 

Класична техніка по іншому ще називається «обрізний», оскільки полягає в обрізанні зайвої шкірки (кутикули) близько нігтьової пластини. В роботі використовується цілий набір інструментів і додаткових коштів, які перераховані нижче.

Для проведення процедури класичного педикюру застосовуються:

• пилка для нігтів;

• щипчики для видалення шкірки навколо нігтя;

• манікюрні ножиці;

• пемза;

• крем або інше косметичний засіб для харчування і зволожуючи шкіри.

Процедура триватиме близько години, тому відвідування салону не відніме багато часу, а ефект зберігається на тривалий термін (4-5 тижнів). Прайс на класичний педикюр в професійному салоні досить доступний і не вдарить по бюджету.

Технологія класичного педикюру

Цвет помады насыщенный розовый

На початку майстер проводить огляд стопи, оцінює масштаби роботи, а також проводить очистку ніг і зняття старого лаку

Цвет помады яркий

На наступному етапі проводиться нанесення отшелушивающего крему, який допомагає позбутися від ороговілої і загрубілої шкіри, зробити стопи більш м'якими

Цвет помады розовая фуксия

Розпарювання ніг в теплій ванні, що містить різні косметичні засоби, екстракти, трав'яні збори, антисептичні засоби. Перелік інгредієнтів підбирається індивідуально для кожного клієнта, в залежності від потреб. Такі ванночки до всього іншого допомагають зняти втому з ніг і розслабитися

Фиолетовый цвет помады

Наступний етап - обробка стоп пемзою, пилою, лезом і іншими інструментами для видалення затверділої шкіри

Цвет помады насыщенный розовый

Додання нігтям бажаної форми, шліфування

Видалення кутикули обрізним методом із застосуванням щипців або спеціальних ножиць

Нанесення живильного косметичного засобу і масаж стоп побажанню клієнта

Нанесення захисного покриття, лаку

Класичний педикюр створює відмінну базу для покриття гель-лаком, нарощування та інших декоративних процедур, які створюють унікальний дизайн нігтів.

Технологія класичного педикюру достатньо складна і специфічна, тільки на перший погляд може здатися, що все просто і зрозуміло, але в самому процесі можна зіткнутися з низкою труднощів, що вплине на загальний результат. Саме тому краще записатися на класичний педикюр до професійного майстру, який зробить все етапи швидко і якісно.

Запишись
BEAUTY
STUDIO

Доверьте свою внешность профессионалам!

Куди записатися на класичний педикюр в Києві?

Якщо ви хочете отримати якісний і красивий педикюр, варто уважно і відповідально підійти до вибору салону. Оскільки від досвіду і майстерності і виконавця залежить не тільки краса, а й здоров’я клієнта. В нашій студії краси «Alae» всі процедури нігтьового сервісу виконуються досвідченими і кваліфікованими майстрами, які відповідально підходять до роботи і досконало володіють технологіями манікюру і педикюру.

Дезінфекція і стерилізація на вищому рівні

Оскільки обрізні техніки манікюру і педикюру вимагають підвищеної уваги до очищення інструменту і робочого місця, а також ретельної дезінфекції та стерилізації, в нашій студії використовуються всі сучасні методи обробки. Власник студії не тільки досвідчений майстер нігтьового сервісу, але і також медик з вищою медичною освітою, тому питань безпеки клієнтів тут приділяється велика увага. У роботі використовуються спеціальні засоби та апаратура для дезінфекції та стерилізації, а інструмент зберігатися в спеціальних контейнерах.

Як записатися на класичний педикюр?

Для того щоб потрапити на процедуру педикюру в нашу столичну студію краси «Alae» достатньо зателефонувати адміністратору і вибрати зручне для вас час запису, також забронювати процедуру можна прямо на нашому сайті, користуючись інтерфейсом ресурсу. Ми завжди раді бачити вас в числі клієнтів нашої студії «Alae», і робимо все, щоб наші процедури приносили вам тільки приємні емоції, робили вас красивими і привабливими в будь-який час року!

Больше
Зробити гарний / модний педикюр класичний