Проспект Перемоги 22

menu

scroll down Французский маникюр с темным краем

У справжньої бізнес-леді все повинно бути ідеально: строгий костюм, стриманість в кольорах, елегантність, бездоганна зачіска і макіяж. Але є ще одна дуже важлива частина ділового стилю, яка відразу привертає увагу і складав спільну думку про людину - це манікюр.

Сьогодні якщо вам потрібен якісний офісний манікюр, на Лук'янівці є відмінна студія краси «Alae», яка пропонує широкий спектр послуг нігтьового сервісу.

Якщо ви ще досі думаєте, що в офісному стилі допустимі тільки чисті нігті, покриті виключно прозорим лаком – ви помиляєтеся. Сучасний офісний етикет і бізнес-сфера не настільки суворі і категоричні щодо дрес-коду і в цілому способу ділової жінки. Майстри манікюру на Лук’янівці в студії «Alae» готові поділитися з вами своїми креативними ідеями дизайну нігтів для стильної бізнес-леді.

Популярні ідеї офісного дизайну нігтів:

Французький манікюр. Це вічна класика, таке оформлення просто універсально і підійде в общем-то для будь-якого випадку, будь то бізнес-зустріч, прогулянка з друзями, романтичне побачення, відвідування ресторану, музею, театру

Пастельні тони. «Нюдовий» манікюр в спокійних пастельних тонах - це уособлення ніжності, жіночності та гарного смаку

Місячний манікюр. Виконання такої модної ідеально в світлих непомітних тонах ідеально підійде для ділової сфери.

Дизайн одного нігтя. Дуже стримано і елегантно виглядає оформлення тільки одного нігтя найчастіше на безіменному пальці (ліплення, стрази, малюнок), інші можна покрити прозорим або нейтральним лаком

Це тільки основний перелік рішень для ділової жінки, насправді варіантів сотні. Також якщо вам потрібен професійний педикюр на Лук'янівці, зробити його на вищому рівні можна в нашій студії.

Як записатися на офісний манікюр в Києві (Лук’янівка)?

Якщо ви хочете записатися на педикюр або манікюр в Лук’янівці до Києва, зробити це можна прямо на сайті. Привабливий інтерфейс і зрозумілий функціонал дозволяють замовити зворотний дзвінок, перебуваючи на сторінці ресурсу або зв’язатися з адміністратором, використовуючи дані з розділу «контакти». Наш салон «alae» на Лук’янівці запрошує вас на процедури в зручне для вас час!

Діловий манікюр - не означає нудний | ALAE студия маникюра