Апаратний педикюр в Києві

    Студія краси «Alae» на сьогоднішній день пропонує своїм клієнтам різні види педикюру. Саме тому жінкам, які не часто користуються цим методом догляду за ногами, важко відразу вибрати відповідну процедуру.

     Всі методи відрізняються між собою цінами, інструментами, якими майстер працює і іншими елементами. Але два найпоширеніші види: апаратний педикюр і класичний, обрізний.

    Апаратний педикюр почав використовуватися не так вже й давно, але встиг стати фаворитом серед жінок. Особливістю цього методу є те, що ноги не потрібно розмочувати перед педикюром. Майстер просто завдає пом'якшувальний гель на всю стопу клієнта. Також майстру простіше розібратися з проблемними ділянками шкіри ніг або важкодоступними місцями завдяки спеціальній апаратурі, не порушуючи при цьому структуру шкірного покриву. Також апаратний педикюр легко може впоратися з проблемними  нігтями, натоптишами і так далі.

Запишіться на педикюр прямо зараз за телефонами

067 250 9545 095 250 9545, 093 250 9545

    Одним із головних плюсів апаратного педикюру вважають те, що його можна робити навіть раз на місяць, на відміну від класичного. Люди із сухою шкірою стоп віддають перевагу саме апаратному педикюру. Він підійде для людей, у яких проблемні нігті.

Переваги апаратного педикюру:

1. кутикулу не зрізають, а обережно видаляють за допомогою апарату;

2. допомагає зробити пластину нігтя рівнішою;

3. ноги після апаратного педикюру залишаються доглянутими протягом тривалого періоду.

    Даний вид процедури рекомендується виконувати клієнтам, які хворіють на цукровий діабет і мають проблеми зі згортанням крові, оскільки така процедура дозволяє видаляти застарілі натоптиші, мозолі, не зачіпаючи при цьому здорову шкіру.