Дитячий манікюр

    Дитячий манікюр – це   гігієнічна процедура для хлопчиків і дівчаток віком старше чотирьох років, технологія якого полягає в необрізному методі.

    Все більших обертів набирає популярність цієї процедури. Адже зрозуміло, що утримувати руки доглянутими - це завжди актуально і прийнятно. Тим більше, коли юна модниця успадковує прикладом свою чарівну маму і хоче в усьому їй наслідувати. Манікюр для дітей дозволяє привчити дітлахів з раннього віку доглядати за собою.

    Чи потрібна взагалі ця процедура? Відповідь зрозуміла  - звичайно ж, так. Манікюр дозволяє своєчасно видалити шкідливі задирки, які у діток з'являються часто і метод їх боротьби відомий всім. Дітлахи намагаються самостійно їх відгризти, що згодом може привести до негативного результату і розвинути безліч бактерій. Також діти мають шкідливу звичку гризти нігті, а своєчасний догляд дозволить вирішити цю проблему. А по-дорослому доглянуті руки або блискучий лак з малюнками дозволить набагато довше зберегти акуратними юні пальчики.

    Варто обирати спеціальні цілющі або підліткові лаки, зволожуючі олії і крема. Найголовніше знати міру . Давайте нігтиками відпочивати  від лаку, щоб не нашкодити природному росту, так як дитяча будова нігтя ніжніше і еластичніше.

    Дитячий манікюр - дуже обережний процес, який може виконати тільки справжній професіонал. Кутикула у дітлахів тонка і їй можна легко нанести шкоду, для цього допомогу майстра обов'язкове. Догляд має позитивні сторони:

• 100% відновлення.

• Зміцнення нігтьової пластини.

Запишіться на дитячій манікюр зараз за телефонами

067 250 9545 095 250 9545, 093 250 9545

    До професійного догляду можна приступати в дошкільний період. Слід пам'ятати, що це оздоровча процедура, яка потрібна і дівчатам, і хлопцям. Частота візиту до фахівця індивідуальна для кожної дитини і залежить від стану нігтьової пластини.

    У салоні вам запропонують обробку спеціальним лосьйоном. Це масло запобігає зростанню шкідливих задирок і добре зволожує і заспокоює ніжну шкіру рук. А ось обрізати кутикули строго заборонено. Адже нігтики у діток не до кінця сформовані.

    Гарний манікюр для дітей - не тільки корисне проведення часу, а також важливий крок до сприйняття необхідності догляду за руками. Чекаємо ваше чадо у нас в салоні краси «Alae».