Апаратний манікюр

    Кожна представниця прекрасної статі належну увагу приділяє догляду за своїми руками. Це та зона, на яку часто звертають увагу і та яка створює загальне зовнішнє враження. Так, професійний манікюр став невід'ємною послугою, якою користуються більшість дівчат. Відвідати салон краси «Alae» означає подарувати собі коханій незабутні хвилини щастя і турботи.

    Сучасними техніками ми користуємося для досягнення кращих результатів. Тому в переліку наших послуг ви знайдете і апаратний манікюр. Специфіка дії закладена вже в назві. Тобто за допомогою спеціального пристрою, який має різні насадки для шліфування, обробляються і видаляються кутикули навколо нігтя. Цей метод виник у Німеччині і сьогодні вже користується великою популярністю в нашій країні.

Запишіться на манікюр зараз за телефонами

067 250 9545 095 250 9545, 093 250 9545

  Відмінність від традиційного класичного догляду в тому, що манікюр апаратний робиться по сухому ділянці шкіри. Завдяки великій різноманітності насадок майстер з легкістю видаляє кутикулу і ороговілі області, шліфує нігтьову пластину і змінює форму нігтя. Також цей спосіб відмінно підходить, якщо необхідна корекція нарощених нігтів.

    Багато майстрів пропонують своїм клієнтам поєднати два способи догляду за нігтями. А саме, за допомогою апарату ліквідують зайві ділянки з боків нігтя, а найніжніші обробляють традиційними інструментами.    

 Чому слід вибирати апаратний манікюр в салоні? Тому що цей метод має безліч позитивних особливостей, а саме:

• Безпечне видалення кутикул. Адже вся обробка виконується за допомогою апарату, без участі ріжучих інструментів. Імовірність отримати травму просто відсутня.

• Стерильне використання. Ваші пальчики в цілковитій безпеці і не схильні до потрапляння мікробів та інфекцій.

• Видаліть тільки потрібні ділянки шкіри, тобто ороговілі. Тим самим здорові не зачіпаються.

• Після застосування апаратного методу заново кутикула відростає значно повільніше. Якщо ще використовувати додаткові косметичні засоби, то візит до майстра можна відстрочити. А нігті будуть зберігати ідеальний стан.

• Манікюр здійснюється без попередніх ванночок. В цьому випадку нігті менше схильні до сухості і розшарування.

• Цей спосіб дозволяє досягти ідеальної форми нігтьової пластини. Симетрична гармонія вам гарантована.

    Вартість апаратного манікюру в салоні краси «Alae» порадує доступними і актуальними цінами. Приходьте до нас за цією незамінною послугою.