Приклади наших робіт

Салон краси «Alae» - це місце, де створюються справжні шедеври манікюрного і педикюрні мистецтва. Майстри працюють з найсучаснішим оснащенням. В їхньому арсеналі є засоби для будь-якого випадку. Кожен крем і кожна маска - сертифікований професійний продукт високої якості.

На цій сторінці ми зібрали результати робіт наших майстрів. Все це - ідеально виконана робота, яка змогла порадувати не одного клієнта. Перш ніж записатися до майстра, ви можете подивитися приклади його творінь і вибрати для себе щось особливе.

Види манікюру і їх особливості

Серед робіт студії краси є багато прикладів різних видів манікюру на нігтях різної довжини. Для коротких і довгих нігтьових пластин майстра підбирають найбільш підходящий дизайн. Способи догляду теж бувають різними:

1. Класичний манікюр. Стандартна обрізні процедура з видаленням кутикули за допомогою щипчиків. Завдяки стерильним інструментам процес повністю безпечний.

2. Європейський манікюр. У такій техніці не використовуються гострі і ріжучі інструменти. Вона безболісна і прекрасно підходить дівчатам з тонкою шкірою рук. Кутикула віддаляється за допомогою спеціальних засобів.

3. Апаратний манікюр. Для нього використовується спеціальне обладнання, яке повністю виключає контакт майстра і нігтів. Всі процеси проходять з використанням різних насадок.

4. Комбінована техніка. Такий спосіб може включати методи самих різних типів манікюру. Всі процедури підбираються майстром відповідно до індивідуальних особливостей клієнта. З спа можуть взяти доглядають ванночки і маски, з європейської методики - спосіб видалення кутикули. У нашому портфоліо манікюр такого типу зустрічається часто - дивіться фото.

5. Спа-манікюр. Це розслаблююча і доглядає процедура, яка розрахована ще й на оздоровлення нігтьових пластин. Грязьові маски, спеціальні ванночки, приємний масаж - все це входить в спа-манікюр. Роботи салону краси цього напрямку ви також знайдете в портфоліо.

6. Гаряча техніка. У цьому випадку використовується гарячий крем або спеціальне розігріте масло. Шкіра рук добре розпарюється, а кошти забезпечують додаткове харчування. Після процедури ручки стають бархатистими, а нігті - блискучими і здоровими.


Дизайн і покриття

Наші майстри створюють стильні і оригінальні малюнки для весільних заходів, урочистостей, а також на кожен день. У портфоліо можна побачити різний манікюр і фото робіт.

Кожен відвідувач може вибрати для себе тип покриття. Фахівці використовують виключно високоякісні засоби. Вони не шкодять нігтьової пластини і досить довго зберігають гарний зовнішній вигляд.

Педикюр для доглянутих ніжок

Фахівці салону краси піклуються про те, щоб ніжки відвідувачів були ніжними і доглянутими. Для різних випадків підходять різні техніки. Є в портфоліо педикюр кислотний, апаратний, класичний обрізний. Також можна записатися на європейський і спа.

Майстри обробляють шкіру ніг, пом'якшують її і видаляють огрубілий шар. Після процедур вона стає оксамитовою. Також проводиться обробка нігтів на ногах, створюється дизайн і наноситься покриття. Фото робіт педикюру є в нашому портфоліо у великій кількості.

У студії краси «Alae» є все необхідне для того, щоб забезпечити правильний догляд за руками і ніжками. Фахівці мають досвід в розробці індивідуальних систем зволоження, харчування, оздоровлення.