Модний градієнтний манікюр

Модний градієнтний манікюр в Києві на Лук'янівці

     Сьогодні в напрямку нейл-арту існує досить багато всіляких технік дизайнерського оформлення нігтів. В кожному окремому випадку в якості елементів декору майстри використовують найрізноманітніші матеріали, такі як: блискітки, стрази, висушені квіти, перекладні картинки і багато іншого. Але, виявляється, і за допомогою одних тільки лаків різних відтінків можна зробити приголомшливий оригінальний і красивий манікюр. Подібний спосіб прикраси нігтів називається «омбре» або градієнтним, і базується на простій і зрозумілій технології плавного і м'якого переходу від одного тону лакового до іншого.
     Манікюр в стилі «омбре» ще з 2012-го року завоював серця великої кількості сучасних модниць і донині є одним з найпопулярніших трендів в кожному сезоні.

     Зробити подібний, на перший погляд не дуже складний дизайн нігтів самостійно не дуже-то просто. Адже техніка градації відтінків лаку на нігтьової поверхні вимагає від виконавця особливої ​​уважності, скрупульозності і певних навичок. Тільки довіривши цю процедуру кваліфікованих фахівців, ви зможете розраховувати на бездоганний результат роботи.


Куди можна записатися на градієнтний манікюр на Лук'янівці в Києві?

     Якщо ви хочете зробити модний градієнтний манікюр, Лук'янівка - район Києва, де функціонує столична студія краси «Alae». Це саме те місце, де вам зроблять якісний і красивий омбре-манікюр на Лук'янівці будь варіації: вертикальний або горизонтальний, контрастний або стриманий плавний - все залежить тільки від переваг клієнта. У салоні працюють виключно висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Заходи щодо дотримання дезінфекції та стерилізації інструментів і робочих поверхонь тут дотримуються беззастережно і в обов'язковому порядку.
     Крім того вам потрібен якісний педикюр на Лук'янівці цю процедуру також можна замовити у нас. Прайс на послуги манікюру і педикюру приємно здивує кожного клієнта.

     Ми завжди раді бачити вас в числі клієнтів студії «Alae»!