Комплексний догляд за нігтями та SPA-манікюр

Комплексний догляд за нігтями та SPA-манікюр на Лук'янівці в Києві

Нежная і ухоженна шкіра рук, аккуратно оброблені красиві ноги - це показник того, наскільки жінка приділяє увагу своєму здоров'ю і зовнішньому вигляду. Щоб дамські ручки завжди виглядали бездоганно необхідно підійти до уходу комплексно: виключити зловмисні привиди, регулювати раціон харчування, підвищити рухову активність і, звичайно ж, регулярно робити манікюр.
Студія краси "Alae" пропонує своїм клієнтам сучасні манікюрні послуги 
на Лук'янівці і вважається однією з тих косметичних закладів області, де клієнт може отримати найвищу якісну професійну підтримку за цілком доступною ціною. У спектрі послуг салону присідають всі необхідні процедури для підтримки краси та здоров'я нігтів.


Які процедури по догляду за руками проводяться в маникюрі студії на Лук'янівці?

Ногтевой сервис - це досить багатогранна та обширна концепція, що включає в себе цілий комплекс лікувально-профілактичних та естетичних заходів таких як:
• різні види манікюру та педікюри;
• парафінотерапія;
• масаж;
• ванночки;
• укріплення і наращивание ногтевой пластинки;
• всевозможные вариации дизайна ногтей.
Все вищеперечисленные процедури краси, якісний педикюр та манікюр на Лук'яновку, завжди можна замовити в студії «Alae». Давно прошли ті часи, коли манікюр був доступний лише забезпеченним дамам, сьогодні дозволити собі професійні послуги майстра нігтівного сервісу, може практично кожна жінка, наші ціни вас приємно вдумають і дозволять регулярно розміщувати майстрів. Особливу увагу хотілося б звернути на процедуру спа-манікури, яка проводиться у нас на високому рівні.
Що таке комплексний спа-маникюр?
У програмній системі догляду за руками spa-манікюр займає свою окрему нишу. Ця процедура, поєднує в собі одночасно величезну користь і незвичайну задоволення. Метод базується на використанні косметичних засобів, які пом'якшують і відновлюють чутливу шкіру рук, глибоко відновлюють її структуру і надають потрясаюче омолаживаючий ефект. Але це ще не всі переваги, головною особливістю Spa-манікюра є застосування різних ефірних масел, тому його в повному міру можна порівняти з справжнім сеансом ароматичної терапії.


Як виконується Spa-манікюр на Лук'яновке в студії «Alae»?

Для успішного проведення всього спа-комплексу спеціалісти нашої студії проведуть ретельний огляд і оцінку стану вашої кисті з метою виявлення дефектів, що потребують у виправленні.
Сама процедура SPA-манікюра починається з зняття старого лакофарбованого покриття. Делается це за допомогою спеціальної рідини, насиченої вітамінами і не містить ацетону.
Затем майстер коректує форму нігтівної пластини, використовуючи при цьому сучасні пилочки на резиновій або картонній основі.
Далі з допомогою спеціальних засобів здійснюється глибоке розм'якшення кутикули та її подальше видалення, яке можна здійснити різними способами, залежно від бажання клієнта.


Наступні етапи Spa-манікюра - проведення поверхневого і глибокого пілінгу, в процесі якого відбувається відшукання старих огрублених клітин епідермії. Косметичні засоби, що використовуються для пилінга, сприяють також швидкому засвіченню незначних царапин, ссадин, трещин і повного відновлення цілісності кожного покриву.
Після того, як пори на ваших ладошках будуть повністю очищені, майстер приступає до процедури парафінового обстеження. Наші спеціалісти манікюру на Лук'янові в студії досконало володіють цією технікою та використовують у роботі якісні матеріали. На область рук по зоні зап'ястя за допомогою кисточки накладається аплікація з восково-парафінової мінеральної суміші. Затем руки обігріваються плёнкой, на першій яких надяться хлопчатобумажные рукавички. Подобный сеанс триває півгодини, після чого шкіра помокається вологим полотнем і зволожується кремовою емульсією.


Парафінові обв'язки сприяють глибокому підігріву, посиленню кровообігу в тканинах, тому можуть легко привести до нормального стану навіть самих проблемних шкірних рук. Регулярні курси парафінотерапії - це ефективний спосіб боротьби з дрібними зморщеннями та відтінком.


На подальшій стадії спа-уходу за руками виробляється поліровка нігтів і покриття їх поверхні спеціальними складами, що володіють як лікувальними, так і укріплюючими властивостями. Завершается манікюр масажем кистей, який не тільки розслабляє, але і закріплює весь оздоровчий ефект цієї цілісної процедури.
Якщо врахувати такий манікюр на Лук'яновці в нашій студії, процедура в середньому займе близько двох годин вашого часу, під час її проведення ви зможете повністю розслабитися, відвлечся від повсякденних турбот і проблем і отримати масу позитивних переживань.Чому манікюр на Лук'янівці в Києві варто робити саме в салоні «Аlae»?

• широкий перелік пропонованих послуг;

• основна принцип роботи - безпека і високе якість;

• строгое дотримання всіх правил стерилізації та дезинфекції інструментарію;

• высококвалифицированный и вежливый персонал;

• використання в роботі новітніх технологій із сфер нігтівного сервісу;

• застосування тільки перевіренних та діючих косметичних засобів;

• індивідуальний підхід до кожного клієнта;

• втілення будь-якої фантазії, що стосується нігтів;

• прайс студії приятно удивляє прийнятними цінами.


Тепер ви точно знаєте, якому салону можна доручити свої дорогоцінни ручки. До речі, якщо ви не знаєте, де робити бездоганний педикюр, на Лук'яновке в салоні краси "Alae" подібна служба виконує на найвищому рівні майстерності та професійності.


Записатися на прийоми в салон "Alae" дуже просто, для цього досить оформлювати заявку в режимі онлайн прямо на сайті або зателефонувати по одному з телефонів, розміщених у розділі «Контакти».