Педикюр Аппаратный

Дамські ніжки самі по собі прекрасні, але якщо вони ще й виглядають доглянутими, то це просто таки чудове видовище. Саме тому кожна поважаюча себе представниця прекрасної статі вважає педикюр обов'язковою частиною комплексу заходів по догляду за своєю зовнішністю.

На сьогоднішній день, салони краси пропонують своїм клієнтам два основних види подібної процедури - класичний і апаратний педикюр. Про особливості другого варіанту ми і поговоримо далі.


Що собою являє апаратний педикюр?

Це інноваційний метод сухої обробки ступень, нігтьової пластини і пальців ніг за допомогою спеціального високотехнологічного приладу, укомплектованого цілим набором різноманітних насадок. Важливо відзначити, що подібний пристрій здійснює обробку шкіри ніг виключно шліфуванням, а не частковим зрізанням, як це робиться в класичному варіанті. Розмір і товщина фрези підбираються майстром відповідно до особливостей оброблюваних місць. Так, наприклад, щільна ороговевшая поверхню п'ят і ступень счищается і полірується за допомогою широких насадок, а тонкі мініатюрні фрези дозволяють якісно виконати саму «ювелірну» роботу в області бічних валиків нігтів, кутикули і міжпальцевих зонах.

Вперше апаратний педикюр був випробуваний в Німеччині і робився в основному з гігієнічних міркувань, але пізніше його почали використовувати і в медичних і в естетичних цілях.


Багато пані помилково вважають, що апаратний педикюр можна легко зробити самостійно, не користуючись послугами спеціалізованих салонів. Однак, важливо розуміти, що сам апарат є лише інструментом для проведення даної процедури, а ось якість виконаної роботи безпосередньо залежить саме від вправності і професійної підготовленості виконавця, який її виконує. Тільки компетентний фахівець може зробити педикюр на ногах швидко і вміло, забезпечивши клієнту безпеку і повна відсутність неприємних або хворобливих відчуттів.


 Основні переваги апаратного методу

• Одним з найголовніших плюсів апаратної обробки ніг є відсутність необхідності попереднього їх розпарювання у воді. Ороговілі тканини розм'якшуються за допомогою нанесення на поверхню спеціальних засобів, які до того ж прекрасно дезінфікують шкіру ніг і тим самим сприяють загоєнню дрібних саден і тріщин. Можливість поширення грибкових захворювань в цьому випадку апріорі виключається, так як відсутній сприятлива для розмноження патогенних грибів вологе середовище.

• Прилад дає можливість майстру більш точно обробляти натоптиші і застарілі мозолі, видаляючи лише верхні шари ороговевшего епітелію і не зачіпати при цьому здорові тканини. Завдяки цій особливості апаратний педикюр особливо рекомендований людям, які хворіють на діабет і мають проблеми зі згортанням крові.

• Апаратний педикюр - ідеальна основа під наступний дизайн нігтів. Під час подібної процедури майстер проводить оформлення нігтьових пластин: коригує довжину нігтя, відшліфовує і полірує його поверхню. В результаті пальці виглядають акуратно і повністю готові до покриття лаком або нанесення декоративних прикрас, забезпечуючи ідеальне «зчеплення».

• Апаратний педикюр - це свого роду точковий масаж рефлекторних зон стопи. Адже в процесі її шліфування стимулюються певні точки, які сприяють підняттю загального тонусу організму.

• Машинний педикюр забезпечує ногам доглянутий вигляд на тривалий час, так як після його проведення шкіра ступень і пальців ще тривалий термін залишається м'якою і гладкою. На початковому етапі апаратний педикюр досить робити один раз в два тижні, а в подальшому можна буде звертатися до нього за все один раз на місяць.


Де можна зробити красивий педикюр в Києві?

Якщо ви хочете, щоб ваші ноги виглядали ідеально, скористайтеся послугами столичної студії краси «Alae». Тут до уваги клієнтів представлений широкий перелік послуг нігтьового сервісу, до якого входить і апаратний педикюр.

Принцип роботи цього закладу полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта і надання йому обслуговування найвищого рівня, який би ставало запорукою довгострокових відносин.

Персонал косметичного центру «Alae» - фахівці вищого класу. Вони працюють не за шаблоном, а з творчим підходом до справи. Якщо ж до педикюру ви вирішите зробити дизайн нігтів, то, повірте, майстер з «Alae» втілить всі ваші мрії і перетворить нігті на ногах в справжній витвір мистецтва.


Здоров'я і час клієнта - понад усе!

Тема здоров'я відвідувачів є надзвичайно важливою для нас, тому в студії «Alae» дотримуються всі найсуворіші норми дезінфекції та стерилізації. Персонал працює в рукавичках, після закінчення процедури всі інструменти спочатку очищаються, дезінфікуються, а потім стерилізуються.


Ще одним важливим аспектом, який неухильно виконується в салоні «Alae» - це шанобливе ставлення до клієнтів. Ми високо цінуємо особистий час кожного з них і надаємо можливість попереднього запису. У призначений час майстер вже буде готовий прийняти свого клієнта і негайно приступити до роботи. Здійснити процедуру реєстрації можна безпосередньо на сайті або зателефонувавши в салон по телефону, скориставшись даними розділу «Контакти».


Перелік цін, що містяться в прайсі студії «Alae» приємно здивує вас, так як вони є одними з найдоступніших в регіоні.

Тепер ви точно знаєте, де можна зробити апаратний педикюр в найкращому співвідношенні ціни і якості. Звертайтеся в столичну студію «Alae» і ви зможете особисто переконатися в цьому!