Європейський манікюр

Чисті та охайні нігтики, ніжна шкіра рук і модний дизайн нігтів - важлива частина образу сучасної леді. Стан нігтів відразу кидається в очі оточуючих навіть при короткому спілкуванні або взаємодії. Складно відчувати впевненість в собі і своїй привабливості, знаючи, що під нігтями зібралася бруд, а форма втратила ідеальний вид. Саме тому сьогодні манікюр став частиною догляду за собою, яку регулярно проводить кожна поважаюча себе жінка.

 

Одна з найбезпечніших відомих на сьогоднішній день технік - це європейський манікюр, який включає в себе цілий ряд етапів і особливостей. Саме тому на процедуру найкраще записатися в салон краси, ніж намагатися дотриматись технологію і правильність в домашніх умовах. Студія краси «Alae» запрошує всіх бажаючих записатися на процедуру європейського манікюру до професійних майстрам, які мають великий досвід, твердими знаннями і всім необхідним для проведення процедури.


Що таке європейський манікюр?

Дана техніка відноситься до не обрізної або, як його ще називають безпечного манікюру, оскільки в роботі не використовуються металеві предмети для обрізання кутикули, що знижує ризик отримання травми або занесення інфекції. Оскільки даний тип манікюру був винайдений у Франції ще на початку минулого століття, його також іноді називають «французький манікюр». Техніка може включати в себе елементи апаратного і спа-манікюру, а також інші види.


Для роботи знадобитися цілий ряд інструментів: лазерна і полірувальна пилочки, спеціальні косметичні керма або гелі для видалення кутикули, паличка з апельсинового, рожевого дерева або самшиту, масла для шкіри і нігтів, захисні креми, олівець для кутикули, серветки і рушник. Також в залежності від додавання інших технік, може знадобитися спеціальний апарат для манікюру, парафін, ефірні масла і інші засоби для спа-процедур для рук і нігтів.
Порядок проведення процедури

Європейський манікюр може включати в себе різні етапи, в залежності від обраних технік. В стандартно вигляді використовується наступний порядок дій:

1. На першому етапі з нігтьової пластини знімається попереднє покриття, це може бути звичайний лак або гель-лак. Для роботи використовують щадні розчини, що не містять ацетону, а навпаки - має в складі доглядають компоненти (вітаміни, мінерали, ефірні масла).

2. За допомогою лазерної пилки нігтя надається потрібна форма, проводиться полірування і вирівнювання нігтьової пластини.

3. На кутикулу наносять спеціальний склад (крем або гель), який витримується кілька хвилин. Далі за допомогою апельсинової палички проводиться видалення кутикули і очищення рук від залишків складу.

4. Потім руки зволожуються спеціальними маслами і захисними кремами, які запобігають утворенню запалень і задирок.


Залежно від обраних технік можуть бути включені процедури обробки нігтьової пластини за допомогою спеціального апарата з насадками, а також елементи спа-манікюру, такі як: косметичні ванночки з вітамінами, маслами і мінералами, масаж, парафінотерапія.


Після проведення європейського манікюру можна наносити покриття гель-лак, фарбувати нігті звичайним лаком або виробляти нарощування.

Переваги європейського манікюру:

• безпеку проведення без обрізання кутикули і застосування гострих інтурментов;

• не вимагає багато часу на виконання;

• ніякого дискомфорту;

• може проводитися до нарощування;

• тривалий ефект;

• приємні відчуття.

Це далеко не повний список приємних моментів, які отримують клієнтки, вибравши європейський манікюр. До того ж прайс на цю послугу досить доступний, і не вдарить по кишені.

Процедуру можна проводити один або два рази на тиждень, навіть якщо у вас ніжна і тонка шкіра склад для видалення кутикули не принесе шкоди. З кожною процедурою кутикула стає ще більш м'якою і легко видаляється.

Для того щоб ваші нігті радували вас своєю красою і доглянутістю, слід довіряти проведення європейського манікюру тільки професіоналу, як раз такі майстри працюють в столичній студії краси «Alae».
Куди записатися манікюр в Києві?

Якщо ви хочете мати гарний манікюр, який буде виглядати модно і охайно, зверніться в студію краси «Alae». У нас працюють тільки професійні майстри з великим досвідом роботи, які відмінно розбираються у всіх відомих техніках манікюру, тому нігтьової сервіс представлений на високому рівні.

На чолі студії професійний і досвідчений майстер з вищою медичною освітою, тому в салоні приділяється велика увага не тільки красу, а й здоров'ю клієнтів. Всі процедури очищення, дезінфекції та стерилізації проводяться з урахуванням санітарно-гігієнічних норм і правил обробки робочих інструментів і місця проведення процедур нігтьового сервісу.


Записатися на європейський манікюр можна прямо на сайті, або зателефонувавши адміністратору по телефону, використовуючи дані з розділу «Контакти». Ми завжди раді бачити вас в числі наших клієнтів і намагаємося робити все, щоб відвідування студії краси «Alae» приносило вам тільки позитивні емоції, гарний настрій і відчуття власне привабливості.