Апаратний манікюр

Доглянута шкіра рук і бездоганно виконаний гарний манікюр - це свого роду візитна картка кожної поважаючої себе жінки, не залежно від її віку та стану в суспільстві. Адже саме руки є однією з важливих складових частин іміджу сучасної леді, так як постійно перебувають на увазі і в першу чергу приваблюють до себе увагу під час знайомства і спілкування. Зокрема саме дизайн нігтів, може красномовно розповісти про звички своєї господині, її характері і нюансах естетичного смаку, тому манікюр для жінок - це ще одна можливість підкреслити свою індивідуальність.


Який буває манікюр?

Існує два основних види манікюру, кардинально відрізняються між собою способом виконання - це класичний і апаратний.

На думку фахівців, що працюють в сфері nail-індустрії, другий варіант є більш привабливим, тому що техніка його виконання відрізняється особливою безболезненностью і безпекою.


Що собою являє сучасний апаратний манікюр?

Це одна з основних різновидів манікюру, який виконується за допомогою спеціального апарату, що трохи нагадує стоматологічну бормашину. У комплект даного пристрою входять різні насадки, кожна з яких має своє призначення і виконує певні функції. Одні з них видаляють кутикулу і ороговілі шкірні лусочки, інші - здатні ефективно відшліфувати поверхню нігтя. Також є насадка, за допомогою якої можна делікатно і майстерно змінити саму форму нігтьової пластини, не завдаючи при цьому ні найменшого дискомфорту клієнту.


Шляхом підбору відповідних фрез вдається впливати на пальцеву поверхню дуже акуратно і дбайливо. Після подібних маніпуляцій нігті добре зберігають свою природну текстуру, не ламаються, не розшаровуються, а навпаки стають гладкими і набувають природний здоровий відтінок.

Деякі моделі подібних приладів додатково оснащені сушінням для лаку, що дозволяє істотно скорочувати час проведення процедури. Однозначно якість всіх перерахованих процедур безпосередньо залежить від уміння і досвідченості майстра, тому проводити їх краще в професійних салонах, ніж самостійно вдома.


 Апаратний манікюр: переваги

Переваг у цього способу обробки нігтів предостатньо. Почнемо з того, що подібна процедура не передбачає попереднього і обов'язкового, як в класичному варіанті розпарювання рук теплою водою. Вони залишатимуться сухими, і цей факт позбавить вас від занепокоєння з приводу зараження грибками, активно розвиваються у водному середовищі. Під час процедури використовується тільки спеціальний розчин, який контактує виключно з ороговевшими тканинами.

 Апаратний манікюр не передбачає застосування ріжучих інструментів, це забезпечує клієнтові повну страховку щодо отримання випадкових травм, інфікування, запалення задирок і роздратування м'яких тканин пальчиків.

Завдяки делікатній техніці проведення, апаратний манікюр особливо рекомендований представницям прекрасної статі, у яких раніше проводилося зміцнення нігтів гелем або їх нарощування.


 Власницям деформованих нагідок також варто скористатися цим методом, оскільки саме апаратний манікюр зробить їх нігті більш акуратними, витонченими і досконалими за формою.


Апаратний манікюр - процедура, яка економить фінансові витрати

Так це дійсно так. Прилад настільки якісно виконує всі поставлені перед ним завдання, що після його використання манікюр виглядає ідеально протягом тривалого часу. Відповідно вам не доведеться повторювати цю процедуру часто. Досить буде проводити реставрацію нагідок пару раз на місяць.

Однозначно апарат для манікюру - це дуже корисний винахід, яке значно полегшує роботу майстра і безпосередньо впливає на кінцевий результат його старань.

Де зробити апаратний манікюр в Києві?

Якщо ви хочете зробити супер манікюр і модний дизайн нігтів, зверніться в столичну студію краси «Alae», де апаратний манікюр виконується на професійному рівні, швидко і недорого, прайс з цінами вас приємно здивує.

Назва салону обрано не випадково, в перекладі з латинської воно означає «крила» і це дуже символічно. Ми займаємося тим, що творимо красу для наших клієнтів, а вона, як відомо, окрилює.У нас ви зможете отримати такі послуги нігтьового сервісу як:

• всі види манікюру (європейський, класичний, апаратний, комбінований, spa, французьку та інші);

• нарощування і зміцнення нігтів гелем і акрилом;

• модні дизайни нігтів (новорічний, весільний, місячний, з блёскамі, з візерунками і інші);

• парафінотерапія.


Обслуговуючий персонал салону - справжні професіонали своєї справи. Кожен з них має великий досвід роботи в даній сфері і постійно підвищує свою кваліфікацію в напрямку nail-сервісу.

Пріоритетною стороною діяльності студії «Aiae» є забезпечення якісних послуг і турбота про здоров'я своїх клієнтів. Саме тому дезінфекція та стерилізація інструментарію і рушників, обробка предметів і прибирання приміщень проводиться у нас неухильно і у відповідності з усіма гігієнічними нормами і правилами.


Ознайомившись з прейскурантом цін нашого салону, ви зможете переконатися, що вони одні з найдоступніших в регіоні.

Виберіть для себе студію «Aiae» і її вправні майстри зроблять все можливе, щоб ви виглядали бездоганно до самих кінчиків нігтів!